Free Bird 39 wyposażony we wszystko co nowoczesny apartament a zarazem jednostka przystosowana do pływania powinna posiadać.

Zapraszamy do oferty

Formy najmu

Dla Twojej wygody proponujemy kilka form wynajmu naszego pływającego apartamentu. Oprócz możliwości zamieszkania proponujemy krótkie czartery wraz ze sternikiem. Szczególnie polecamy romantyczne rejsy w wodniackiej atmosferze, rejsy rodzinne, zaręczynowe, panieńskie, kawalerskie, sesje fotograficzne, zdjęcia plenerowe i ślubne.

Proponujemy wakacje na wodzie w kilku wariantach wynajmu naszego pływającego apartamentu.

1. Wynajmy z możliwością tylko noclegu w Krainie 44 wysp*

Przed i po sezonie: dla dwóch osób 1000 pln/doba, każda następna osoba 250 pln/doba
Sezon: dla dwóch osób 1200 pln/doba, każda następna osoba 250 pln/doba (czerwiec-sierpień)
*Apartament na wodzie przy nabrzeżu Tawerny Rybackiej, śniadanie w cenie. Doba liczona jest od 15:00 do 12:00 dnia następnego 

2. Możliwość rejsu (dla wynajmujących nocleg) po Krainie 44 wysp,
dopłata do sternika**  sezonie: godzina 130 pln (czerwiec-sierpień) poza sezonem: godzina 100 pln

**Wynajem do własnej dyspozycji na minimum 4 godzin. Napoje ciepłe i zimne w cenie, grill na pokładzie. Sternik, który opowie o przyrodzie, historii i pokaże najciekawsze miejsca Krainy 44 wysp. W czasie rejsu możliwość szkolenia udzielanego przez sternika z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Istnieje również możliwość samodzielnego prowadzenia jednostki pod nadzorem sternika.
Istnieje możliwość noclegu „na kotwicy” w jednym z zakamarków Krainy 44 wysp. Nocleg bez obecności sternika. W umówionym czasie sternik odbierze uczestników rejsu.

3. Pakiet: „Nocleg na bezludnej wyspie”

Spotkanie ze sternikiem na nabrzeżu w Porcie Katamaranów ul. 1-go Maja 23 na wyspie Karsibór, rejs na bezludną wyspę, zakotwiczenie przy jednej z 44 wysp zdali od zatłoczonej plaży i gwarnej promenady, w otoczeniu przyrody. Sternik powraca do portu pozostawiając uczestników na łonie natury. Następnego dnia o umówionym czasie sternik odbiera uczestników i powraca do portu. Śniadanie w postaci cateringu znajduje się w lodówce.

Przed i po sezonie: dla dwóch osób 1200 pln/doba(następne doby po 1000 pln), każda następna osoba 300 pln/doba     
Sezon: dla dwóch osób 1400 pln/doba (następne doby po 1100 pln), każda następna osoba 350 pln/doba (czerwiec-sierpień)
W cenie: Apartament na wodzie, rejs na bezludną wyspę, powrót dnia następnego, śniadanie w  postaci cateringu w lodówce. Doba liczona jest od 15:00 do 12:00 dnia następnego.  Istnieje możliwość wynajęcia łodzi typu gokart wg. indywidualnych uzgodniwń.

4. Możliwość wynajmu na rejs po Krainie 44 wysp do własnej dyspozycji ze sternikiem**** (max 11 osób)

w sezonie (czerwiec – sierpień): 1000 pln/godzina (minimum 3 godziny)               poza sezonem: godzina 700 pln (minimum 3 godziny)
****wynajem do własnej dyspozycji na minimum 3 godziny, kawa herbata w cenie. Istnieje możliwość uruchomienia naszego grill na pokładzie. Sternik, który opowie o przyrodzie, historii i pokaże najciekawsze miejsca Krainy 44 wysp. W czasie rejsu możliwość szkolenia udzielanego przez sternika z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Istnieje również możliwość samodzielnego prowadzenia jednostki pod nadzorem sternika.

5. Wynajem z możliwością przemieszczania się po rozlewisku Krainy 44 wysp***

w sezonie: doba – 2000 pln (czerwiec-sierpień)
poza sezonem: doba 1600 pln
***wymagane uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych lub żaglowych po wodach morskich, wynajem minimum na 7 noclegów. Obowiązują osobne warunki wynajmu.

Sezon: 01.06 – 15.09.2023

Poza sezonem: cały rok z wyłączeniem 01.06 – 15.09.2023


Pływamy przez akweny wodne, naturalne odnogi cieśniny Świny, kanały, pomiędzy wyspami, wysepkami Wstecznej Delty Świny. Podczas rejsu turyści mają okazję zapoznać się z dziesiątkami tajemnic przyrody, fascynujących miejsc i krajobrazów.

BTS FREGATA Wycieczki jednodniowe i kilkudniowe do skandynawii
Wycieczki po krainie 44 wysp w Świnoujściu
Apartamenty i noclegi w Świnoujściu
Informator turystyczny Świnoujście