Zapraszamy do krainy 44 wysp.

Jak do nas dojechać

Jak do nas trafić?

Poniżej przedstawiamy propozycje dotarcia do naszego obiektu.

Zapoznaj się z dodatkowym opisem, który zawiera wskazówki pomocne zależnie od Twojej lokalizacji.

Dojazd-do-apartamentu-na-wodzie

Ze Świnoujścia najlepiej dojechać autobusem linii nr 5.

Autobus odjeżdża z placu przy stacji PKP na wyspę Karsibór. Przejazd trwa ok. 15 minut, wysiadamy przy restauracji rybnej Rybaczówka. Prawie Vis a vis przystanku przy restauracji rybnej Rybaczówka znajduje się nasza przystań. Rozkład jazdy

Preferujemy dojazd rowerem, propozycja z dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu.

Przejazd w kierunku promów Bielik (ok. 1,3 km), przeprawa promowa przez kanał na wyspę Wolin. Przejazd ul. Barlickiego ( 800 m) do ul. Ludzi Morza, dalej (ok. 3,5 km) do ul. Mostowej. Następnie (ok. 1,3 km) do mostu łączącego wyspę Wolin z wyspą Karsibór, przejazd mostem i (ok. 1 km) ul. 1-go Maja do przystani (ok. 2 km), (kierujemy się na PORT KATAMARANÓW), gdzie czekają na Państwa katamarany „Wodniczka” i „Szuwarka” oraz apartament na wodzie Free Bird 39. Pozostawiamy rowery w miejscu dozorowanym (kamery) na terenie restauracji rybnej Rybaczówka. Sugerujemy przed rejsem zamówić posiłek ze świeżo złowionych ryb w Karczmie rybnej Rybaczówka, który będzie przygotowany czekał na Państwa po rejsie. Powrót do Świnoujścia proponujemy, przejazd do promów Karsibór (ok. 1,5 km), przeprawa na wyspę Uznam, przejazd ścieżką rowerową ( ok. 8 km) do dzielnicy nadmorskiej.

Zmotoryzowani ze Świnoujścia muszą przeprawić się promem typu Karsibór.

Przeprawa po za miastem, niestety przeważnie oznacza to ok. 30 min. do godziny oczekiwania na przeprawę, warto sprawdzić stan kolejek na prom na kamerach online, ( polecamy www.swinoujscie.com ). Po zjeździe z promu skręcamy w prawo i kierujemy się na most (przejazd bezpłatny). Oznakowanie PORT KATAMARANÓW 2,5 km. Jadąc dalej mamy ostry zakręt w lewo (oznakowanie PORT KATAMARANÓW 2,0 km) dojeżdżamy do restauracji rybnej Rybaczówka. Na terenie Rybaczówki znajduje się parking dla samochodów osobowych a wzdłuż ulicy 1-go Maja oraz poprzecznych można zaparkować autokar.

Zmotoryzowani z Międzyzdrojów i innych miejscowości nadmorskich lub od strony Szczecina mają prosty dojazd.

Nie muszą się przeprawiać przez Świnę tylko mostem przejeżdżają na wyspę Karsibór. By dojechać do mostu od strony Szczecina należy kierować się tak jak na przeprawę promową „Karsibór”. Dojeżdżając do przeprawy po lewej stronie ukarze się tablica z napisem PORT KATAMARANÓW 2,5 km, następnie wjeżdżamy na most. Po zjeździe z mostu ok. 200 m skręcamy ponownie w lewo i dojeżdżamy (ok. 2 km) do Karczmy rybnej Rybaczówka. Na terenie Rybaczówki znajduje się parking dla samochodów osobowych a wzdłuż ulicy 1-go Maja oraz poprzecznych można zaparkować autokar.

BTS FREGATA Wycieczki jednodniowe i kilkudniowe do skandynawii
Wycieczki po krainie 44 wysp w Świnoujściu
Apartamenty i noclegi w Świnoujściu
Informator turystyczny Świnoujście