Free Bird 39 wyposażony we wszystko co nowoczesny apartament a zarazem jednostka przystosowana do pływania powinna posiadać.

Najwyższy standard

Wypozażenie

Wystrój pomieszczeń jest prosty i minimalistyczny – nic w nim nie rozprasza, możemy się w pełni skupić na podziwianiu widoków za oknem.

Jest to duża jednostka zbudowana z aluminium i stalowej konstrukcji podtrzymującej ściany. Kratownica pokładu między kadłubami wykonana jest z profili 200 x 50 x 5 mm, poszycie z blachy o grubości 5 i 6 mm. Wielokomorowe kadłuby zakończone są dziobowymi komorami przeciw uderzeniowymi.

Salon z aneksem kuchennym i sterówką:

– zabudowa kuchenna, blat roboczy, płyta ceramiczna, pochłaniacz oparów, lodówka, zlewozmywak, ekspres do kawy, toster, czajnik, naczynia i garnki
– rozkładana kanapę, ławo-stół, telewizor Sony Led
– sterówka, koło sterowe, pulpit sterowniczy, echosonda, wskaźniki, radio z USB, monitor kamer, stacyjka od zapłonu silnika, włączniki nawigacji i urządzeń Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, wc, umywalkę z lustrem i szafkami. Sypialnia duża
– rozkładana kanapa, szafa z lustrem, stolik nocny, telewizor Sony Led. Sypialnia mała
– rozkładana kanapa, szafa ubraniowa. Urządzenia techniczne
– silnik zaburtowy Evinrude 90 KM z wyposażeniem, ster strumieniowy, instalacja wodociągowa ze zbiornikiem na wodę, kanalizacja ze zbiornikiem na nieczystości, podwójna instalacja elektryczna 12V/230V, oświetlenie typu LED, bojler
– elektryczny podgrzewacz wody, ogrzewanie Webasto, wentylacja, antena telewizyjna, głośniki w każdym pomieszczeniu, światła nawigacyjne, oświetlenie zewnętrzne, kamery z lokalizatorem GPS.

W celu zapewnienia komfortu energetycznego naszego pływającego apartamentu.

W pływakach zamontowaliśmy agregat prądotwórczy 4 KW, agregat wiatrowy oraz panele fotowoltaiczne, ładowarkę portową, zestaw akumulatorów z przetwornicą prądu na 230V. Dla podniesienia komfortu wszystkie pomieszczenia w apartamencie zostały wyłożone teakiem dającym wrażenie ciepła i przytulności a sufit materiałem izolacyjnym.

Dużym atutem apartamentu są tarasy.

Tylny i przedni oraz ok. 40 m2 taras górny na który wchodzimy szerokimi i bezpiecznymi schodami, z którego można oglądać przepiękne widoki rozlewiska wstecznej delty Świny i podziwiać zachód słońca. Z tylnego trapu zamontowanego poniżej poziomu apartamentu możemy bezpiecznie zanurzać się w wodzie, wejść na pokład po zamontowanej na tylnym trapie drabince.

Środki bezpieczeństwa: koło ratunkowe, koło ratunkowe z pławą świetlną, 12 szt pasów ratunkowych, race, bosak, pagaj, 2 kotwice, koc gaśniczy, 2 gaśnice

 

BTS FREGATA Wycieczki jednodniowe i kilkudniowe do skandynawii
Wycieczki po krainie 44 wysp w Świnoujściu
Apartamenty i noclegi w Świnoujściu
Informator turystyczny Świnoujście